POLITA

SEAFOOD & WINE DISTRIBUTION

Vyno ir jūros gėrybių importavimo ir distribucijos įmonė Lietuvoje. Iš vyninių ir jūros gėrybių augintojų europoje į Lietuvą atvežame aukščiausios kokybės produktus, o 2017 m. atidarėme ir jūros gėrybių bei vyno bistro "Selfish". Šiandien paslaugas teikiame tiek svečiams, atvykstantiems ragauti jūros gėrybių, tiek kitoms įmonėms tiekdami išskirtinius vynus.

Vertiname kokybę ir išskirtinumą

Visus savo tiekiamus produktus kruopščiai atsirenkame patys. Ne tik užsakome prekes iš tiekėjų, bet patys keliaujame į vynines ir austrių ūkius. Turime galimybę stebėti gamybos procesus bei kurti ilgalaikius santykius ir draugystę su žmonėmis mylinčiais tradicijas ir kokybę. Esame užtikrinti, kad į Lietuvą atkeliaują tik patys geriausi produktai.

MŪSŲ PARTNERIAI

Visuomet siekiame atrasti panašius verslo principus turinčius partnerius. Dauguma jų iš kartos į kartą tradicijas puosėlėjantys šeimos verslai. Kviečiame susipažinti!

CHAMPAGNE M. HOSTOMME

Hostomme šampano namai įsikūrę Chouilly Grand cru kaimelyje, o jų istorija prasidėjo dar XIX a. Įkūrėjas Paul hostomme savo meilę vynuogynams ir šampano gamybai perdavė savo sūnui, o šis ateinančioms kartoms ir šiandien šeimos verslą valdo proanūkis Laurent Hostomme. Visa šampano gamyba yra pagrįsta keturių kartų tradicijomis ir ištobulintais metodais. Vienas iš ypatingiausių šampanų jų asortimente - "Abysse" net 12 mėnesių brandinamas 60 m. gylyje Bretanėje.

Bocelli family wines

Bocelli šeimos istorija siekia 18a. - iš ūkininkų ilgainiui tapę vyndariais  šeimos nariai puosėlėjo vyndarystės tradicijas iš kartos į kartą. Po daug metų broliai Alberto ir Andrea Bocelli revoliucionavo iki tol nedideliu šeimos verslu buvusią vyninę ir tapo visame pasaulyje pripažintais vyndariais. Toskanoje įsikūrusi, nuostabios gamtos apsupta šeimos vyninė siūlo puikius tradicinius itališkus vynus ir kviečia pažinti italų kultūrą. Vynuogyne įkurtas muziejus ir teatras, kuriame kiekvienais metais koncertuoti sugrįžta iš vyndarių šeimos kilęs ir visame pasaulyje išgarsėjęs tenoras Andrea Bocelli.

BUGLIONI

“Vynas yra mūsų aistra. Turime sekti gamtą ir prie visko prisiliesti.”
-Mariano Buglioni


Šie vyndariai pasakoja likimo, sėkmės ir atsidavimo istoriją vyndarystėjė.

Famille Boutrais

Šeimos verslas kilęs iš meilės atvirai jūrai, nuotykiams ir, žinoma, austrėms.
Šiai šeimai priklauso penki austrių ūkiai Prancūzijos ir Airijos pakrantėse. Tai auginimo subtilybes nuolat tobulinantys, atsidavę augintojai į rinką tiekiantys ypatingos kokybės išskirtines austres.

KYS MARINE

Unikali Kys Marine austrių veisimo technika garantuoja išskirtinį Bretanėje auginamų austrių skonį. Daugiau nei prieš 15 metų išsikelę iššūkį aistrą jūrai ir austrėms paversti kasdieniu darbu ir pragyvenimo šaltiniu, šiandien augintojai yra įsitvirtinę austrių rinkoje, o būtent Kys Marine austrės yra vienos populiariausių Selfish bistro.

KITI PARTNERIAI:

Turite klausimų?
Lauksime Jūsų laiško: